II Świąteczny Turniej w Piłkę Siatkową

                                  II ŚWIĄTECZNY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ

  Dnia 18.01.2018 roku odbył się II świąteczny Turniej w Piłce Siatkowej.Formuła zawodów zakładała udział zespołów w dwuosobowych składach przy  czym jedna z osób musiała uczyć się aktualnie w naszej szkole ,a druga osoba to absolwent naszej szkoły,członek rodziny lub kolega. Do turnieju zgłosiło się 11 par ,kóre zostały podzielone na dwie grupy .W jednej grupie były same pary męskie , a w drugiej pary mieszane lub same kobiece.            Zawody zostały  uroczyście otworzone przez dyrektor SSP w Supraślu p.Krystynę Roczniak.W trakcie turnieju można było zobaczyć występ taneczny uczennicy klasy III A gimnazjum Julii Racewicz.

  Serdeczne podziękowania należą się Panu Burmistrzowi Radosławowi Dobrowolskiemu , który objął honorowy patronat nad naszym turniejem pomagając w sfinansowaniu nagród oraz CKiR w Supraślu za wydrukowanie plakatów reklamujących to wydarzenie.

  Turniej w ramach projektu edukacyjnego zorganizowały dziewczęta z klasy III A gimnazjum .

  Klasyfikacja turnieju par mieszanych :

1.Dorota Wilczyńska-Damian Zimnoch

2.Weronika Wojna-Patryk Siewiertoka

3.Aleksandra Kulikowska-Pola Mieleniewska

4.Emilia i Tomasz Matuszewicz

5.Bożena Trochim-Wiktoria Romanowicz

6.Tomasz Malec-Dawid Giba

 

Klasyfikacja turnieju par męskich :

1.Jakub Głuchowski-Marcel Sienkiewicz

2.Paweł i Maciej Gruszewscy

3.Dawid Gieńko-Mateusz Jaszczuk

4.Paweł Ejsmont-Krzysztof Hołownia

5.Michał malinowski-Gabriel Brasławski

 

                                                                                                                                          Opracował : Cezary Wojna

 
logo.png
Facebook
Videogaleria
Kronika
  • 2018 (27)
  • 2017 (248)
  • 2016 (235)
  • 2015 (200)
  • 2014 (195)
  • 2013 (131)
  • 2012 (117)