Aktualności

Warsztaty wielkanocne

W dniach 15 -16 marca 2018 zapraszamy do świetlicy na plastyczne warsztaty wielkanocne.

Wykonane prace będą przekazane na kiermasz świąteczny organizowany przez Radę Rodziców.

image

wychowawcy świetlicy

 

II Świąteczny Turniej w Piłkę Siatkową

II ŚWIĄTECZNY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ

Dnia 18.01.2018 roku odbył się II świąteczny Turniej w Piłce Siatkowej. Formuła zawodów zakładała udział zespołów w dwuosobowych składach przy  czym jedna z osób musiała uczyć się aktualnie w naszej szkole, a druga osoba to absolwent naszej szkoły,członek rodziny lub kolega. Do turnieju zgłosiło się 11 par, które zostały podzielone na dwie grupy. W jednej grupie były same pary męskie, a w drugiej pary mieszane lub same kobiece. Zawody zostały  uroczyście otworzone przez dyrektor SSP w Supraślu p. Krystynę Roczniak.W trakcie turnieju można było zobaczyć występ taneczny uczennicy klasy III A gimnazjum Julii Racewicz.

Serdeczne podziękowania należą się Panu Burmistrzowi Radosławowi Dobrowolskiemu, który objął honorowy patronat nad naszym turniejem pomagając w sfinansowaniu nagród oraz CKiR w Supraślu za wydrukowanie plakatów reklamujących to wydarzenie.

Turniej w ramach projektu edukacyjnego zorganizowały dziewczęta z klasy III A gimnazjum.

Klasyfikacja turnieju par mieszanych:

1.Dorota Wilczyńska-Damian Zimnoch

2.Weronika Wojna-Patryk Siewiertoka

3.Aleksandra Kulikowska-Pola Mieleniewska

4.Emilia i Tomasz Matuszewicz

5.Bożena Trochim-Wiktoria Romanowicz

6.Tomasz Malec-Dawid Giba

 

Klasyfikacja turnieju par męskich:

1.Jakub Głuchowski-Marcel Sienkiewicz

2.Paweł i Maciej Gruszewscy

3.Dawid Gieńko-Mateusz Jaszczuk

4.Paweł Ejsmont-Krzysztof Hołownia

5.Michał malinowski-Gabriel Brasławski

Opracował: Cezary Wojna

 

Jesień w świetlicy

W naszej świetlicy dzieci spędzają czas biorąc udział w różnych zajęciach. Nawiązują nowe znajomości, uczestniczą w zabawach muzyczno-ruchowych, konstrukcyjnych, plastycznych, tematycznych, rozbudzając swoją wyobraźnię.  W świetlicy i na korytarzu możemy podziwiać wystawę prac wykonanych różnymi technikami plastycznymi. U nas nie ma czasu na nudę, każdy znajdzie coś dla siebie.

 

wychowawcy świetlicy

 

Obiady za grudzień

Obiady za miesiąc grudzień 2017 r. należy opłacić do dnia 30.11.2017 do godz.15:00. Wysokość całkowita opłaty za obiady (bez odpisów) uczniowie opłacający: wynosi  38,40 zł (16 dni x 2,40 zł = 38,40).Wszelkie grupowe nieobecności na obiadach należy zgłaszać dzień wcześniej do godz.10:00. a pojedyncze nieobecności można do godz. 14.30. Odliczenia będą dokonywane od dnia następnego.Wpłaty na obiady należy dokonywać gotówką w Banku Spółdzielczym w Supraślu lub przelewem na konto 92 8060 0004 0680 0127 2000 0020 do końca miesiąca poprzedzającego miesiąc za który opłacane są obiady.

UWAGA: Przypominamy o terminowej opłacie za obiad i zmianie odbiorcy wpłaty z Zespołu Szkół Sportowych na Sportową Szkołę Podstawową.

 

„Projektor” w świetlicy

W ramach stałej współpracy ze studenckim wolontariatem „Projektor” w świetlicy szkolnej odbyły  się zajęcia plastyczne, na których dzieci wykonywały pocztówki techniką quilling, kotyliony i kokardy narodowe z okazji Święta Niepodległości.

 

 

wychowawcy świetlicy

 
Więcej artykułów…
logo.png
Facebook
Kronika
  • 2018 (154)
  • 2017 (250)
  • 2016 (234)
  • 2015 (200)
  • 2014 (195)
  • 2013 (131)