Aktualności

II Świąteczny Turniej w Piłkę Siatkową

                                  II ŚWIĄTECZNY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ

  Dnia 18.01.2018 roku odbył się II świąteczny Turniej w Piłce Siatkowej.Formuła zawodów zakładała udział zespołów w dwuosobowych składach przy  czym jedna z osób musiała uczyć się aktualnie w naszej szkole ,a druga osoba to absolwent naszej szkoły,członek rodziny lub kolega. Do turnieju zgłosiło się 11 par ,kóre zostały podzielone na dwie grupy .W jednej grupie były same pary męskie , a w drugiej pary mieszane lub same kobiece.            Zawody zostały  uroczyście otworzone przez dyrektor SSP w Supraślu p.Krystynę Roczniak.W trakcie turnieju można było zobaczyć występ taneczny uczennicy klasy III A gimnazjum Julii Racewicz.

  Serdeczne podziękowania należą się Panu Burmistrzowi Radosławowi Dobrowolskiemu , który objął honorowy patronat nad naszym turniejem pomagając w sfinansowaniu nagród oraz CKiR w Supraślu za wydrukowanie plakatów reklamujących to wydarzenie.

  Turniej w ramach projektu edukacyjnego zorganizowały dziewczęta z klasy III A gimnazjum .

  Klasyfikacja turnieju par mieszanych :

1.Dorota Wilczyńska-Damian Zimnoch

2.Weronika Wojna-Patryk Siewiertoka

3.Aleksandra Kulikowska-Pola Mieleniewska

4.Emilia i Tomasz Matuszewicz

5.Bożena Trochim-Wiktoria Romanowicz

6.Tomasz Malec-Dawid Giba

 

Klasyfikacja turnieju par męskich :

1.Jakub Głuchowski-Marcel Sienkiewicz

2.Paweł i Maciej Gruszewscy

3.Dawid Gieńko-Mateusz Jaszczuk

4.Paweł Ejsmont-Krzysztof Hołownia

5.Michał malinowski-Gabriel Brasławski

 

                                                                                                                                          Opracował : Cezary Wojna

 

Jesień w świetlicy

W naszej świetlicy dzieci spędzają czas biorąc udział w różnych zajęciach. Nawiązują nowe znajomości, uczestniczą w zabawach muzyczno-ruchowych, konstrukcyjnych, plastycznych, tematycznych, rozbudzając swoją wyobraźnię.  W świetlicy i na korytarzu możemy podziwiać wystawę prac wykonanych różnymi technikami plastycznymi. U nas nie ma czasu na nudę, każdy znajdzie coś dla siebie.

 

wychowawcy świetlicy

 

Obiady za grudzień

Obiady za miesiąc grudzień 2017 r. należy opłacić do dnia 30.11.2017 do godz.15:00. Wysokość całkowita opłaty za obiady (bez odpisów) uczniowie opłacający: wynosi  38,40 zł (16 dni x 2,40 zł = 38,40).Wszelkie grupowe nieobecności na obiadach należy zgłaszać dzień wcześniej do godz.10:00. a pojedyncze nieobecności można do godz. 14.30. Odliczenia będą dokonywane od dnia następnego.Wpłaty na obiady należy dokonywać gotówką w Banku Spółdzielczym w Supraślu lub przelewem na konto 92 8060 0004 0680 0127 2000 0020 do końca miesiąca poprzedzającego miesiąc za który opłacane są obiady.

UWAGA: Przypominamy o terminowej opłacie za obiad i zmianie odbiorcy wpłaty z Zespołu Szkół Sportowych na Sportową Szkołę Podstawową.

 

„Projektor” w świetlicy

W ramach stałej współpracy ze studenckim wolontariatem „Projektor” w świetlicy szkolnej odbyły  się zajęcia plastyczne, na których dzieci wykonywały pocztówki techniką quilling, kotyliony i kokardy narodowe z okazji Święta Niepodległości.

 

 

wychowawcy świetlicy

 

Święto Biblioteki

Dzieci ze świetlicy uczestniczyły w obchodach Święta Biblioteki Szkolnej. Kilka razy w tygodniu poznawały losy bohaterów książek czytanych przez Panią Helenę, mamę uczennicy z klasy III c i starsze koleżanki. Na zakończenie dzieci wykonały laurkę i uroczyście wręczyły ją pani Ewie.

 

 
Więcej artykułów…
logo.png
Facebook
Videogaleria
Kronika
  • 2018 (27)
  • 2017 (248)
  • 2016 (235)
  • 2015 (200)
  • 2014 (195)
  • 2013 (131)
  • 2012 (117)