Organizacja Andrzejek w szkole - Samorząd Uczniowski SSP

28 (czwartek) i 29 (piątek) listopada 2019 r.

podczas długich przerw 11.30-11.45 oraz 12.30-12.45
i na godzinie wychowawczej

na korytarzu sal 50-52

zostaną przeprowadzone:

GRY I ZABAWY ANDRZEJKOWE

Harmonogram (ustalony przez Zarząd SU SSP):

1. Przygotowanie i przeprowadzenie gier i zabaw:

28 (czwartek) – klasy: 5b, 6a, 6c, 6d, 7a, 8b
29 (piątek) – klasy: 4a, 5a, 5c, 6b, 7b, 8a

Przedstawiciele klas wytypowani przez wychowawców do przygotowania i przeprowadzenia zabaw (2-3 osoby) proszeni są o zgłoszenie się wcześniej do opiekuna SU p. Marka Tołoczko.

2. W tych dniach zapraszamy również do przebrań

28 (czwartek) – dzień piżamy
29 (piątek) – dzień na kolorowo

3. Kiermasz słodyczy i wyrobów kulinarnych

W tych dniach prosimy chętnych uczniów i rodziców o przyniesienie ciast, słodyczy i innych wyrobów do sali nr 40. Sprzedażą zajmą się uczniowie wybrani przez SU. Kiermasz odbędzie się na korytarzu przy pokoju nauczycielskim, a wszystkie zebrane środki przeznaczone będą na wsparcie działań Rady Rodziców.

Uczniowie bezpośrednio zaangażowani w przeprowadzenie gier, zabaw i kiermaszu mają możliwość uzyskania punktów z zachowania od wychowawcy lub opiekuna SU.

Odpowiedzialni za organizację:
28 (czwartek) – Aleksander Jaroszewicz (7a), Julia Żamojda (8a), Joanna Kirejczuk (7b)
29 (piątek) – Paulina Kożan (8a), Pola Mieleniewska (7a), Julian Żmojda (6d)

Zarząd i opiekun SU