Lekcja Patriotyzmu

Wyświetl album

Lekcja patriotyzmu

WYŚWIETL POKAZ SLAJDÓW

11 listopada br. to wyjątkowy czas dla wszystkich Polaków, również dla uczniów i pracowników naszej Szkoły. Wszyscy włączyliśmy się w uroczyste obchody 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez naszą Ojczyznę. W szkole organizowane były różne zajęcia skupiające uczniów wokół powyższego wydarzenia. Najmłodsi uczniowie z kl I zapoznali się z historią tego święta, uczestniczyli w pogadankach tematycznych, celem których było kształtowanie postawy patriotycznej. Podczas zajęć uczniowie wykonali flagę o barwach narodowych i zanieśli ją z dumą do swego domu, by udekorować miejsca, a przede wszystkim podkreślić, jak ogromną wartością jest WOLNOŚĆ w której dziś możemy żyć.

RB