Konkurs na dekorację sal lekcyjnych…

Międzyklasowy konkurs na dekorację sal lekcyjnych Sportowej Szkoły Podstawowej im. Ferdynanda Mareckiego w Supraślu z okazji 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę.

W dniu 7 listopada 2018 r. komisja w składzie:
- nauczyciel (nie pełniący funkcji wychowawcy) - Pani Beata Jamiołkowska
- przedstawiciel Rady Rodziców – Pani Anna Sołowiej
- przedstawiciel instytucji wspierającej szkołę – Pani Urszula Szypluk
- przedstawiciel Samorządu Uczniowskiego – Paweł Czaban
dokonała oceny klasowych dekoracji.

Komisja pod uwagę brała następujące elementy: pomysł, estetyka, zgodność z tematem. Członkowie komisji zastosowali skalę punktową: od 1 pkt. min - do 6 pkt max. Suma uzyskanych punktów zdecydowała o następującej kolejności:

Nauczanie początkowe klasy I-III.

1 miejsce – sala nr 29 (71 pkt) klasa 2 B (wych. Renata Kryńska)
2 miejsce – sala nr 11 (67 pkt) klasy 2A/3A
3 miejsce - sala nr 12 (63 pkt) klasy 1A/1B

Szkoła podstawowa klasy IV -VI

1 miejsce – sala nr 51 (70 pkt) klasy 4A/6B (wych. Urszula Arciszewska/Barbara Moniuszko)
2 miejsce – sala nr 20A (64 pkt) klasa 5C
3 miejsce - sala nr 20 (63 pkt) klasa 4C

Szkoła podst. klasy VII – VIII i Gimnazjum kl. III (zwycięzcę wyłoniono po dogrywce)

1 miejsce – sala nr 45 (68 pkt) klasa III A gim (wych. Dorota Ofman)
2 miejsce – sala nr 42 (68 pkt) klasa III B gim
3 miejsce - sala nr 44 (64 pkt) klasy 7 A

Gratulacje zwycięzcom i serdeczne podziękowania wszystkim nauczycielom, uczniom i rodzicom za ciekawe pomysły, poświęcenie i wkład pracy! Członkom komisji dziękujemy obiektywne podejście, sprawne i szybkie działanie.

Nagrody zostaną wręczone podczas szkolnej uroczystości obchodów 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę (w dniu 9 listopada 2018 r.).
Przypominamy, że również dodatkową formą nagrody dla osób które najbardziej przyczyniły się do tak pięknego wystroju naszych klas i całej szkoły będą punkty z zachowania wpisane przez wychowawcę.

Opiekun Samorządu Uczniowskiego
Marek Tołoczko