Uroczystość z okazji Świąt Bożego Narodzenia

Data 20.12.2019 w naszej szkole zapisała się jako dzień bardzo uroczysty. Wchodząc w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia jako społeczność szkolna spotkaliśmy się na uroczystym apelu.

Miło nam było gościć emerytowanych pracowników szkoły,przedstawiciela władz miasta, Rady Rodziców, duchowieństwo, którzy w takich chwilach są razem z nami. Dziękujemy z całego serca za Waszą obecność!

A nasi uczniowie jak zwykle stanęli na wysokości zadania. Młodsi koledzy i koleżanki z klas I-III pokazali swoje talenty śpiewając, tańcząc czy recytując piękne wiersze. Naprawdę było na co popatrzeć i zachwycić się talentami.

Całość apelu prowadzili uczniowie z klasy VIIa. Oni też pokazali, że można treści tak dla nas ważne przekazać w sposób odpowiedzialny i serdeczny.

Boże Narodzenie to czas kolędowania. Dziękujemy tutaj naszemu chórowi, który pięknie śpiewając, rozśpiewał również uczestników apelu.Nie zabrakło również kolęd wykonanych na flażoletach.Im też jesteśmy wdzięczni!

Boże Narodzenie to przede wszystkim czas życzliwości, przebaczenia i wzajemnej dobroci. A to miało miejsce podczas wspólnego łamania się opłatkiem. Wtedy wszyscy, uczniowie i nauczyciele składaliśmy sobie życzenia.Aż miło było popatrzeć na tyle uśmiechniętych serdecznych twarzy.Niech tej dobroci, takiej codziennej i zwyczajnej będzie jak najwięcej wśród nas!