XI EDYCJA KONKURSU RECYTATORSKIEGO „IDZIE ZIMA, BĘDĄ ŚWIĘTA”

11 grudnia uczniowie reprezentujący naszą szkołę wystąpili na konkursie recytatorskim w Sobolewie. Byli to: Olechno Antonina i Wojciechowska Oliwia z kl. VI, Mazur Maciej z kl. V, Lenkiewicz Wiktoria i Lisowski Mariusz z kl. III oraz najmłodszy - Dawid Grabowiecki z kl. I. clip_image002

W sumie w konkursie wzięło udział 36 uczestników z dziewięciu szkół. W Jury zasiadły panie: Agata Michnowska – kierownik Domu Kultury Zachęta w Białymstoku, Magdalena Gołaszewska – dziennikarka z 20-letnim doświadczeniem, trener wystąpień publicznych i pan Łukasz Lubicz - Łapiński - dyrektor Centrum Kultury i Rekreacji w Supraślu.

Była piękna recytacja wierszy, wspólne kolędowanie, zwiedzanie świątecznie przyozdobionej szkoły oraz słodki poczęstunek, o który zadbali Gospodarze. Lenkiewicz Wiktoria zdobyła wyróżnienie w kategorii klas III-IV, a wszyscy występujący otrzymali drobne pamiątki.

Za rok wrócimy tam na kolejne spotkanie z zimową poezją w świątecznym nastroju.

opiekun: E. Mieleniewska