MIKOŁAJKI W DOMU LUDOWYM!

Dnia 6 grudnia 2019 r. (w piątek) zapraszamy wszystkie klasy z nauczycielami na seanse filmowe. Opiekę nad uczniami sprawują nauczyciele wg planu lekcji. I tura - godz. 8.00 przeznaczona jest dla klas 7, 8 i kl. 6 A. Proponujemy wspólne wyjście sprzed szkoły o 7.55. II tura – godz. 10.00 klasy 1-3 (wspólne wyjście o 9.50). III tura – godz. 12.00 klasy 4-5 (wspólne wyjście o godz. 11.45). Filmy będą trwały ok. 1,5 godz. Przypominamy uczniom o konieczności wykorzystania obiadów w stołówce szkolnej (odpowiednio przed lub po seansach). Po zakończonych projekcjach powrót do szkoły wg planu lekcji.

Opiekun SU - M. Tołoczko

• 2020 (20)