“Biega się”– dwa srebra mistrzostw województwa.

W Augustowie 19 października 2019 r. odbył się finał wojewódzki w sztafetowych biegach przełajowych. Po eliminacjach powiatowych oraz grupowych zostało wyłonionych po 20 najlepszych sztafet w czterech kategoriach wiekowych.

W kategorii dziewcząt klas VI – IV nasza sztafeta w składzie : Tarasiewicz Maria, Salnikow Pola, Kamińska Wiktoria, Scendo Martyna, Sadowska Julia, Kirejczuk Zofia, Fidziukiewicz Maria, Koptas Julia, Budzisz Kinga, Rybij Maria, zajęła II miejsce, opiekunami są pani Anna Scendo pan Cezary Wojna i Wojciech Kulikowski.

W kategorii chłopców klas VI – IV nasza sztafeta w składzie : Kamil Bieliński, Maciej Charmuszko, Philip Domaszewicz,Maciej Głuchowski, Kamil Kamiński, Gabriel Lebiedziński, Jakub Kruszewski, Damian Saniukiewicz, Adam Tankiewicz, Franciszek Zdanowicz,  zajęła IX miejsce, opiekunami są pan Cezary Wojna i pan Wojciech Kulikowski

W kategorii chłopców klas VII – VIII nasza sztafeta w składzie : Jakub Gołąb, Seweryn Kamiński, Dawid Giba, Aleksander Jaroszewicz, Iwo Karolczuk, Michał Knyszyński,Szymon Kruszewski, Miłosz Janicki, Kajetan Wirkowski, Dawid Lebiedziński, Piotr Redo zajęła II miejsce, opiekunami są pan Stanisław Roczniak i pani Anna Scendo.

Resized_20191019_15303520191019_12481520191019_152653

wyniki ID