Igrzyska Młodzieży Szkolnej Województwa Podlaskiego w Rowerowej Jeździe na Orientację

W lesie w Ogrodniczkach w okolicy Ośrodka Rehabilitacji Niepełnosprawnych "Start"  05.10.2019 odbyły się zawody w rowerowej jeździe na orientację. Do rozegrania zwodów po raz pierwszy użyto Kart SI (elektronicznego potwierdzania PK), w nowej formule bardzo dobrze radzili sobie nasi reprezentanci.

Maria Tarasiewicz zdobyła III m a drużyna w składzie: Maliszewska Emilia, Katarzyna Brajczewska, Klaudia Brańko, Pola Mieleniewska zdobyły brązowe medale – opiekunami grupy są Piotr Żynel i Wojciech Kulikowski.

20191005_10521820191005_10465020191005_095036

Drużyna chłopców w składzie: Gołąb Jakub, Wirkowski Kajetan, Lebiedziński Dawid, Sienkiewicz Adam, Kruszewski Szymon zdobyli srebrne medale – opiekunem grupy jest  Stanisław Roczniak.

wyniki

20191005_14190120191005_14242120191005_142007

Już w czwartek na trasach “Uroczysko Glinki” kolejne zawody tym razem w biegu na orientację – powodzenia.

Redaktorzy