14 października odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Uroczystość przygotowała klasa 6d ( wychowawczyni pani Joanna Matwiejczuk). Uczniowie wystąpili w przedstawieniu pod tytułem: „W naszej szkole jest wesoło”. Było naprawdę wesoło. Wszyscy dobrze się bawili.

Dzieci z klas drugich, pod kierownictwem pani Grażyny Wróblewskiej i pani Elżbiety Trochimowicz, zaprezentowały spektakl pod tytułem: „Szkoła w oczach najmłodszych”. Artyści zdobyli wielkie brawa.

Pięknie zaprezentował się chór szkolnym, który został przygotowany przez pana Wojciecha Dudzińskiego.

Cudownie tańczyły młodsze dzieci z zespołu tanecznego, od lat prowadzonego przez panią Elżbietę Trochimowicz.

Swój debiut miał Zespół Flażoletowy pod kierownictwem pani Ewy Bogdanowicz.

Samorząd Szkolny przygotował miłe niespodzianki dla zebranych gości (opiekun – pan Marek Tołoczko)

Pni dyrektor wręczyła nagrody dla nauczycieli. Przedstawiciele Rady Rodziców: pani Urszula Zakrzewska i pan Jacek Sołowiej, złożyli piękne życzenia wszystkim pracownikom szkoły. Do życzeń przyłączył się pan Marcin Iwaniuk – zastępca burmistrza miasta.

Jeszcze raz składamy najserdeczniejsze życzenia wszystkim pracownikom szkoły. Kochanym emerytom życzymy zdrowia i pomyślności gorąco pozdrawiamy naszych gości.

Zapraszamy za rok

Joanna Matwiejczuk