Walentynkowa “fabryka serc”

Dzień świętego Walentego czyli Święto zakochanych to świetna okazja do chwili refleksji nad wartością przyjaźni i miłości oraz odkrycia na nowo jej znaczenia w życiu każdego z nas.

W naszej szkole uczniowie kl Vd wpadli na pomysł uświetnienia tego dnia. W klasowej “fabryce serc” wykonali przepiękne, miłe niespodzianki dla nauczycieli i pracowników niepedagogicznych. Krótka nota biograficzna tego świętego i historia jego szalonej miłości przypominała obdarowanym wartości, bez których życie się toczy, ale nie ma blasku. Człowiek, który jest kimś więcej niż tylko koleżanką czy kolegą rozjaśnia swoją obecnością mroki naszej codzienności.

RB