Igrzyska Dzieci Powiatu Białostockiego w Trójboju Lekkoatletycznym

Dnia 17.05.2019w Kleosinie odbyły się Igrzyska Powiatu Białostockiego w Trójboju L.A. Trójka najlepszych zawodników w klasyfikacji indywidualnej, trzy drużyny w klasyfikacji dziewcząt i chłopców zostały udekorowane medalami,a szkoły pucharami.

Dziewczynki z naszej szkoły zajęły II miejsce w składzie: Salnikow Pola (I miejsce w klasyfikacji indywidualnej), Tarasiewicz Weronika, Sadowska Julia, Miszczuk Agata, Mazurczyk Julia.

Chłopcy z naszej szkoły zajęły III miejsce w składzie: Dowgiert Remigiusz, Głuchowski Maciej, Faszczewski Dawid, Domaszewicz Philip, Charmuszko Maciej.

Obie ekipy awansowały do finału grupy południowej. Warto przypomnieć, że w skład trójboju l.a. wchodzi bieg na 60 m , skok w dal oraz bieg długi.