Historyczna wygrana

Podczas Ogólnopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Drużynowo – Indywidualnych Biegach Przełajowych,  które odbyły się w miejscowości  Kamion koło Sochaczewa w dniu 26.04.2019r, chłopcy (rok urodzenia 2005) pod opieką nauczyciela, a zarazem trenera przygotowującego grupę do startów - mgr Stanisława Roczniaka zdobyli  Mistrzostwo Polski! Kadrę reprezentującą naszą Szkołę stanowili: Lebiedziński Dawid, Kamiński Seweryn, Gołąb Jakub, Maksimowicz Kacper, Wirkowski Kajetan, Kruszewski Szymon. Ponadto należy zaznaczyć, że w drodze eliminacji od powiatu poprzez  start w grupie i województwie w swojej kategorii wiekowej byli również bezkonkurencyjni.

Jest to największy dotychczasowy sukces w tej dyscyplinie sportu, jaki odniosła w historii swojego istnienia Sportowa Szkoła Podstawowa  w Supraślu.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych tak wysokich sukcesów!

Dyrekcja Sportowej Szkoły Podstawowej
im. Ferdynanda Mareckiego w Supraślu