Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Drużynowych Biegach Przełajowych Grupy Południowej

W dniu 26.03.2019 r. na trasach przełajowych uroczyska "Glinki" w Supraślu odbył się finał grupy południowej Igrzysk Dzieci i Młodzieży w drużynowych biegach przełajowych. Każada szkoła, która awansowała do finału grupy miała prawo wystawić czteroosobowe drużyny w kategorii dziewcząt i chłopców w każdym roczniku, oraz indywidualnie zawodnicy którzy w mistrzostwach powiatu zajęli miejsca od pierwszego do szóstego.

Do finału województwa podlaskiego awansowały szkoły które zajęły pierwsze trzy miejsca drużynowo oraz pierwszych sześć miejsc indywidualnie.

Igrzyska dzieci zostały rozegrane na dystansach:

  • 600 m rocznik 2008 dziewczęta i chłopcy
  • 700 m rocznik 2007 dziewczęta i chłopcy
  • 800 m rocznik 2006 dziewczęta i chłopcy

Dziewczęta naszej szkoły zajęły IV miejsce

Indywidualnie III miejsce zajęła Pola Salnikow, IV miejsce Maria Fidziukiewicz, VI miejsce Maria tarasiewicz - awans do finału województwa podlaskiego.

Chłopcy zajmując II miejsce drużynowo wywalczyli awans do finału województwa podlaskiego.

wyniki Igrzyska Dzieci

Igrzyska młodzieży zostały rozegrane na dystansach:

  • 1000 m rocznik 2005 dziewczęta VII miejsce
  • 1000 m rocznik 2004 dziewczęta IV miejsce indywidualnie I miejsce zajęła Patrycja Supranowicz awans do finału województwa podlaskiego
  • 1000 m rocznik 2003 dziewczęta IX miejsce
  • 1500 m rocznik 2005 chłopcy I miejsce awans do finału województwa podlaskiego
  • 1500 m rocznik 2005 chłopcy I miejsce awans do finału województwa podlaskiego
  • 1500 m rocznik 2005 chłopcy XI miejsce

wyniki Igrzyska Młodzieży

Fianał województwa podlaskiego odbędzie się również w Supraślu 06.04.2019 r. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia ! ! !

IMG_20190326_104633 IMG_20190326_104914 IMG_20190326_110548

IMG_20190326_110620 IMG_20190326_110657 IMG_20190326_112444

Galeria zdjęć

Redaktorzy

 
logo.png
Kronika
  • 2020 (21)
  • 2019 (173)
  • 2018 (215)
  • 2017 (247)
  • 2016 (232)
  • 2015 (191)