Igrzyska Dzieci i Młodzieży województwa podlaskiego w narciarstwie biegowym

08.02.2019 r. na trasach biegowych w lesie "Pietrasze" w Białymstoku odbyły się finały województwa podlaskiego w narciarstwie biegowym. Rywalizowano na pętli sztucznie naśnierzonej o długości 1250 m dwoma stylami. Najpierw zawodnicy musieli pokonać odpowiedni dystans stylem klasycznym potem stylem dowolnym. Na wynik do klasyfikacji drużynowej liczona była suma czasów z dwóch biegów, odpowiednio igrzysk dzieci pięciu zawodników natomiast igrzysk młodzieży czterech zawodników.

W igrzyskach dzieci w kategorii dzięwcząt reprezentacja naszej szkoły zajęła drugie miejsce w składzie:

Tarasiewicz Maria

Olifieruk Oliwia

Scendo MArtyna

Fidziukiewicz Maria

pełne wyniki ID

W igrzyskach dzieci w kategorii chłopców reprezentacja naszej szkoły zajęła drugie miejsce w składzie:

Giba Dawid

Jaroszewicz Aleksander

Knyszyński Michał

Redo Piotr

Lebiedziński Gabriel

W igrzyskach młodzieży szkolnej w kategorii dziewcząt reprezentacja naszej szkoły zajęła drugie miejsce w składzie:

Gierałtowska Anna

Supranowicz Patrycja

Brańko Martyna

Prymaka Patrycja

pełne wyniki IMS

W igrzyskach młodzieży szkolnej w kategorii chłopców reprezentacja naszej szkoły zajęła drugie miejsce w składzie: