II Świąteczny Turniej w Piłkę Siatkową

II ŚWIĄTECZNY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ

Dnia 18.01.2018 roku odbył się II świąteczny Turniej w Piłce Siatkowej. Formuła zawodów zakładała udział zespołów w dwuosobowych składach przy  czym jedna z osób musiała uczyć się aktualnie w naszej szkole, a druga osoba to absolwent naszej szkoły,członek rodziny lub kolega. Do turnieju zgłosiło się 11 par, które zostały podzielone na dwie grupy. W jednej grupie były same pary męskie, a w drugiej pary mieszane lub same kobiece. Zawody zostały  uroczyście otworzone przez dyrektor SSP w Supraślu p. Krystynę Roczniak.W trakcie turnieju można było zobaczyć występ taneczny uczennicy klasy III A gimnazjum Julii Racewicz.

Serdeczne podziękowania należą się Panu Burmistrzowi Radosławowi Dobrowolskiemu, który objął honorowy patronat nad naszym turniejem pomagając w sfinansowaniu nagród oraz CKiR w Supraślu za wydrukowanie plakatów reklamujących to wydarzenie.

Turniej w ramach projektu edukacyjnego zorganizowały dziewczęta z klasy III A gimnazjum.

Klasyfikacja turnieju par mieszanych:

1.Dorota Wilczyńska-Damian Zimnoch

2.Weronika Wojna-Patryk Siewiertoka

3.Aleksandra Kulikowska-Pola Mieleniewska

4.Emilia i Tomasz Matuszewicz

5.Bożena Trochim-Wiktoria Romanowicz

6.Tomasz Malec-Dawid Giba

 

Klasyfikacja turnieju par męskich:

1.Jakub Głuchowski-Marcel Sienkiewicz

2.Paweł i Maciej Gruszewscy

3.Dawid Gieńko-Mateusz Jaszczuk

4.Paweł Ejsmont-Krzysztof Hołownia

5.Michał malinowski-Gabriel Brasławski

Opracował: Cezary Wojna

 
logo.png
Kronika
  • 2020 (21)
  • 2019 (173)
  • 2018 (215)
  • 2017 (247)
  • 2016 (232)
  • 2015 (191)