BARDZO DOBRY START SZACHISTÓW Z SSP w SUPRAŚLU PODCZAS PÓŁFINAŁU MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA W SZACHACH

Dnia 25.11.2017 r odbyły się Igrzyska Dzieci grupy południowej w szachach będące zarazem eliminacjami do Mistrzostw Województwa Podlaskiego .Ponownie  nasze drużyny dziewcząt i chłopców rywalizujące w kategorii Igrzysk (klasy I- VI) okazały się bezkonkonkurencyjne .Zawody zostały rozegrane systemem kołowym - 15 minut na partię dla zawodnika.Gospodarzem zawodów było Gimnazjum w Perlejewie.

Mistrzostwa Grupy Południowej poprzedziły Mistrzostwa Powiatu białostockiego w których to zarówno drużyny dziewcząt i chłopców z SP zajęły I miejsca a drużyna chłopców z gimnazjum II miejsce co dało wszystkim awans do dalszego etapu.

20171116_112024 20171116_112156 20171116_103713

Skład dziewcząt-Kinga Budzisz, Zofia Prutis ,Hanna Prutis oraz Wiktoria Kamińska.Natomiast skład chłopców to Iwo Karolczuk, Adrian Budzisz, Seweryn Kamiński oraz Adam Nikitiuk. Na tych samych zawodach tylko w starszej kategorii naszą szkołę reprezentowali chłopcy uczący się w gimnazjum którzy zajęli III miejsce ,a awans uzyskiwały pierwsze dwie drużyny. Skład chłopców -Puławski Michał, Głowacki Michał , Zemło Antoni , Gieńko Dawid.