Sport w szkole

Igrzyska Dzieci grupy południowej w lekkiej atletyce

lekkoatletyka-ruchomy-obrazek-0022

Dnia 14.05.2018 na stadionie MOSiR w Białymstoku odbyły się Igrzyska Dzieci grupy południowej w lekkiej atletyce.

Do finału województwa awansowali: Jakub Gołąb chód 3km, Dawid Lebiedziński skok w dal oraz 200m, Seweryn Kamiński 1000m, Kacper Maksimowicz pchnięcie kulą oraz rzut dyskiem, Kacper Szpak rzut oszczepem oraz sztafeta chłopców 4x60m.

wyniki

Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki podczas finału województwa, który odbędzie się na tym samym stadionie 30.05.2018 r.

Redaktorzy

 

Międzynarodowe Zawody Karate Olimpijskiego WKF

W dniu 19.05.2018 r. odbyły się w Grodnie międzynarodowe zawody karate olimpijskiego WKF z udziałem dwóch zawodników z Podlasia reprezentujących białostocki klub ,,Shogun” Białystok. Jednym z uczestników był supraślanin Przemysław Żendzian, uczeń Gimnazjum Sportowego w Supraślu. Po zaciętej rywalizacji z białoruskimi sportowcami zdobył on srebrny medal w kumite 14-15 lat -plus 63 kg. Głównym trenerem supraskiego zawodnika jest Pan Sławomir Romańczuk, posiadacz stopnia mistrzowskiego VI DAN.

Grzegorz Żendzian

1CCI201805242

 

Igrzyska Młodzieży szkolnej grupy południowej w lekkiej atletyce

lekkoatletyka-ruchomy-obrazek-0003

Dnia 15.05.2018 na stadionie BOSiR w Białymstoku odbyły się Igrzyska Młodzieży  grupy południowej w lekkiej atletyce.

Drużyna dziewcząt zajęła II miejsce, najlepsze wyniki indywidualne oraz awans do finału województwa wywalczyły:

Julia Mojsak I miejsce chód sportowy

Julia Racewicz I miejsce 600m

Patrycja Supranowicz II miejsce 1000m

Justyna Giełażyn III miejsce skok wzwyż

Weronika Wojna II miejsce skok w dal II miejsce rzut oszczepem

Dorota Wilczyńska III miejsce rzut oszczepem

 

Drużyna chłopców również zajęła II miejsce a najlepsze wyniki i awans do finału województwa wywalczyli:

Dominik Wirkowski I miejsce chód sportowy

Paweł Ejsmont II miejsce chód sportowy

Marek Tarasiewicz II miejsce 110m p.pł oraz II miejsce 200m p.pł

Dawid Gieńko II miejsce 1000m

Maciej Gruszewski II miejsce 2000m

Jacek Głowacki I miejsce rzut oszczepem

Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki podczas finału województwa, który odbędzie się na tym samym stadionie 26.05.2018 r.

wyniki

Redaktorzy

 

Igrzyska Młodzieży w lidze lekkoatletycznej

lekkoatletyka-ruchomy-obrazek-0007

12.05.2018 r. na stadionie BOSiR w Białymstoku odbył się finał Igrzysk Młodzieży w lidze lekkoatletycznej, naszą szkołę reprezentowała drużyna dziewcząt, która ostatecznie zajęła XI miejsce.

Najlepsze wyniki indywidualne: Julia Racewicz I miejsce 600m

                                                   Patrycja Supranowicz III miejsce 600m

                                                   Weronika Wojna I miejsce skok w dal

wyniki

Redaktorzy

 

Igrzyska Dzieci grupy południowej w czwórboju lekkoatletycznym

Dnia 08.05.2018 na stadionie MOSiR w Białymstoku odbyły się Igrzyska Dzieci grupy południowej w czwórboju lekkoatletycznym. Po pewnym awansie z mistrzostw powiatu nasi reprezentanci niestety zakończyli swoje zmagania na tym etapie nie awansując do finału wojewówdztwa.

Dziewczęta w składzie: Anna Gierałtowska, Kamila Joszczyk, Paulina Kożan, Julia Maksimowicz, Marcelina Węcławska, Aniela Wirkowska zajęły

IV miejsce

Chłopcy w składzie: Adrain Budzisz, Jakub Gołąb, Szymon Kruszewski, Dawid Lebiedziński, Kajetan Wirkowski, KAcper Maksimowicz zajęli III miejsce

Najlepiej indywidualnie: Ania Gierałtowska VII miejsce oraz Dawid Lebiedziński V miejsce

Do finału województwa awansowały szkoły z pierwszych miejsc z czterech grup oraz cztery szkoły z najlepszymi wynikami.

wyniki

  20180508_112544 20180508_11523320180508_112632

 20180508_115003  20180508_10220620180508_100844

Redaktorzy

 
Więcej artykułów…
logo.png
Facebook
Kronika
  • 2018 (107)
  • 2017 (250)
  • 2016 (234)
  • 2015 (200)
  • 2014 (195)
  • 2013 (131)