Zajęcia w ramach programu SKS w Sportowej Szkole Podstawowej w Supraślu  są prowadzone w klasie III B we wtorki 12.30 – 13.30 oraz w piątki 11.45 – 12.45 prowadzący Piotr Żynel

W klasie III A w poniedziałki 10.45 – 11.45 oraz piątki 12.45 – 13.45 prowadzący Wojciech Kulikowski

Redaktorzy

Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej Powiatu Białostockiego w Piłce Ręcznej Chłopców

Szkoła podstawowa w Kleosinie była gospodarzem rozgrywek o Mistrzostwo Powiatu Białostockiego w piłce ręcznej chłopców. Nasze reprezentacje, zarówno dzieci jak i młodzieży szkolnej dzielnie walczyły ze szkołami, które na co dzień trenują piłkę ręczną.

Drużyna chłopców pod opieką p. Czarka Wojny ostatecznie zajęła IV miejsce na siedem zespołów, natomiast podopieczni p. Stanisława Roczniaka zajęli również IV miejsce na pięć drużyn zgłoszonych do turnieju. Niestety obie nasze drużyny zakończyły rozgrywki na etapie powiatowym.

wyniki IMS

image000000(2)image000000(3)image000000(1)

Redaktorzy

Igrzyska Młodzieży Szkolnej Powiatu Białostockiego w Piłce Siatkowej Chłopców

received_75223750195456513.12.2019 r. w Tykocinie rozegrano igrzyska młodzieży szkolnej w piłce siatkowej chłopców. Podopieczni p. Stanisława Roczniaka nie dali szans rywalom wygrywając cały turniej awansowali bezpośrednio do finału grupy południowej, który odbędzie się 26.02.2020 r. w Mońkach. Serdecznie gratulujemy i czekamy na kolejne sukcesy.

Redaktorzy

Igrzyska Dzieci Powiatu Białostockiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców

Sportowa Szkoła Podstawowa w Supraślu była gospodarzem rozgrywek igrzysk dzieci o mistrzostwo  powiatu białostockiego piłce siatkowej dziewcząt i chłopców. Turniej rozegrano 06.12.2019 r. na trzech boiskach jednocześnie trwała walka o awans do finału grupy południowej, który odbędzie się w lutym 2020 r. Nasze reprezentacje walczyły na miarę swoich możliwości, dziewczęta zajęły IV miejsce natomiast chłopcy wywalczyli awans zajmując II miejsce.

20191206_094055wyniki

20191206_094729wyniki

Redaktorzy

Iwo Karolczuk, Adrian Budzisz, Aleksander Jaroszewicz, Pola Mieleniewska – srebrnymi medalistami Mistrzostw Województwa w Szachach

01 grudnia w SP 45 w Białymstoku odbyły się Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w szachach. Bardzo udany występ naszej drużyny został nagrodzony srebrnymi medalami, pamiątkowym pucharem i dyplomem.

wyniki

30 listopada 2019 r.w Suwałkach odbył się  Finał Wojewódzki Dzieci w Szachach. Nasza drużyna w składzie : Kinga Budzisz, Jakub Kruszewski, Tymon Urban, Adam Nikitiuk zajęła IV miejsce.