Lista nauczycieli

Lista nauczycieli Zespołu Szkół Sportowych w Supraślu oraz nauczane przedmioty:

Nazwisko i imię

  1. Arciszewska Urszula - j. polski, logopedia
  2. Biskup Renata - religia, zajęcia rewalidacyjne
  3. Bobryk Joanna - edukacja wczesnoszkolna
  4. Bogdanowicz Ewa - wicedyrektor, zajęcia świetlicowe
  5. Dąbrowska Elżbieta Edyta - zajęcia świetlicowe
  6. Dmochowska Agnieszka - plastyka, zajęcia artystyczne
  7. Dudziński Wojciech - muzyka, plastyka, zajęcia artystyczne
  8. Dzięgielewska Dominika - fizyka, zajęcia komputerowe/informatyka
  9. Głowacka Urszula - chemia, wychowanie do życia w rodzinie
  10. Gryszko - Kuźmin Urszula - zajęcia świetlicowe, j. angielski
  11. Jamiołkowska Beata - zajęcia świetlicowe, gimnastyka korekcyjna
  12. Joszczyk-Nikitiuk Agnieszka - biologia
  13. Siostra Daniela (Jóźwik Barbara) - religia katolicka
  14. Kruszewska Agnieszka - przyroda
  15. Kryńska Renata - edukacja wczesnoszkolna
  16. ks. Piotr Waliński - religia katolicka
  17. Kulikowska Jolanta - j. angielski, j. rosyjski
  18. Kulikowski Wojciech - wychowanie fizyczne
  19. Leonczuk Anna - wychowanie fizyczne
  20. Lepionka Iwona - edukacja wczesnoszkolna
  21. Matwiejczuk Joanna - j. angielski, j. rosyjski
  22. Mieleniewska Ewa - bibliotekarz
  23. Mojsak Anna - matematyka
  24. Moniuszko Barbara - j. polski
  25. Muśko Joanna - edukacja wczesnoszkolna, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
  26. Nierodzik Piotr - religia prawosławna
  27. Ofman Dorota - j. polski
  28. Roczniak Krystyna - dyrektor szkoły, zajęcia świetlicowe
  29. Roczniak Stanisław - wychowanie fizyczne
  30. Romanowicz Grażyna - matematyka
  31. Rusiłowicz Dorota - pedagog szkolny, terapeuta pedagogiczny
  32. Rybij Jolanta - j. polski
  33. Scendo Anna - wychowanie fizyczne
  34. Stasienko Halina - matematyka
  35. Stasiulewicz Robert - j. niemiecki
  36. Suchocki Henryk - historia, edukacja dla bezpieczeństwa, WOS
  37. Tołoczko Marek - geografia, historia
  38. Trochimowicz Elżbieta - edukacja wczesnoszkolna, j. rosyjski
  39. Trzeszczkowska Monika - zajęcia komputerowe/informatyka, zajęcia techniczne/technika
  40. Więckowska Barbara - wychowanie fizyczne
  41. Wilczewska-Nieścierowicz Agata - j. angielski
  42. Wojna Cezary - wychowanie fizyczne
  43. Wróblewska Grażyna - edukacja wczesnoszkolna
  44. Żynel Piotr - wychowanie fizyczne
 
logo.png
Facebook
Videogaleria
Kronika
  • 2018 (27)
  • 2017 (248)
  • 2016 (235)
  • 2015 (200)
  • 2014 (195)
  • 2013 (131)
  • 2012 (117)