Lista nauczycieli

Lista nauczycieli Sportowej Szkoły Podstawowej 
im. F. Mareckiego w Supraślu
oraz nauczane przedmioty w roku szkolnym 2019/2020:

Nazwisko i imię

  1. Arciszewska Urszula - j. polski, plastyka, logopedia
  2. Biskup Renata - religia
  3. Bobryk Joanna - plastyka, n-l wspomagający, edukacja informatyczna, edukacja plastyczna, edukacja muzyczna
  4. Bogdanowicz Ewa - wicedyrektor
  5. Dąbrowska Elżbieta Edyta - zajęcia świetlicowe
  6. Głowacka Urszula - chemia, wychowanie do życia w rodzinie
  7. Gryszko - Kuźmin Urszula - zajęcia świetlicowe, j. angielski
  8. Jamiołkowska Beata - zajęcia świetlicowe, gimnastyka korekcyjna
  9. Joszczyk-Nikitiuk Agnieszka - biologia
  10. Siostra Daniela (Jóźwik Barbara) - religia katolicka
  11. Kruszewska Agnieszka - przyroda, biologia, edukacja wczesnoszkolna
  12. Kryńska Renata - edukacja wczesnoszkolna,  zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
  13. Kulikowska Jolanta - j. angielski, j. rosyjski
  14. Kulikowski Wojciech - wychowanie fizyczne
  15. Leonczuk Anna - wychowanie fizyczne
  16. Lepionka Iwona - edukacja wczesnoszkolna
  17. Matwiejczuk Joanna - j. angielski, j. rosyjski
  18. Mieleniewska Ewa - bibliotekarz
  19. Mojsak Anna - matematyka
  20. Moniuszko Barbara - j. polski
  21. Muśko Joanna - edukacja wczesnoszkolna, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
  22. Nierodzik Piotr - religia prawosławna
  23. Ofman Dorota - j. polski
  24. Pieprzka Adriana - informatyka, technika
  25. Roczniak Krystyna - dyrektor szkoły
  26. Roczniak Stanisław - wychowanie fizyczne
  27. Romanowicz Grażyna - matematyka
  28. Rusiłowicz Dorota - pedagog szkolny
  29. Rybij Jolanta - j. polski
  30. Sajko Ewa - muzyka
  31. Scendo Anna - wychowanie fizyczne
  32. Stasienko Halina - matematyka
  33. Stasiulewicz Robert - j. niemiecki
  34. Suchocki Henryk - historia, edukacja dla bezpieczeństwa, WOS
  35. Tołoczko Marek - geografia, historia
  36. Trochimowicz Elżbieta - edukacja wczesnoszkolna, zajęcia taneczne
  37. Więckowska Barbara - zajęcia świetlicowe
  38. Wilczewska-Nieścierowicz Agata - j. angielski
  39. Wojna Cezary - wychowanie fizyczne
  40. Wróblewska Grażyna - edukacja wczesnoszkolna, zajęcia teatralne
  41. Zakrzewska Danuta - fizyka
  42. Żynel Piotr - wychowanie fizyczne
 
logo.png
Kronika
  • 2020 (20)
  • 2019 (173)
  • 2018 (215)
  • 2017 (247)
  • 2016 (232)
  • 2015 (191)