Wystawa zdjęć na 100-lecie szkoły

W związku z obchodami 100-lecia naszej szkoły organizowana jest wystawa zdjęć dokumentujących życie codzienne oraz różne uroczystości (np. akademie, zawody sportowe wyjazdy, wycieczki), które odbyły się w ciągu stuletniej historii Szkoły Podstawowej w Supraślu.

Bardzo prosimy wszystkich posiadających interesujące zdjęcia o wsparcie wystawy i udostępnienie swoich zasobów (krótko opisane/podpisane zdjęcia lub skany zdjęć), które można dostarczyć osobiście do p. Haliny Stasienko lub p. Joanny Bobryk albo wysłać na adres mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi RODO niezbędne jest również pisemne wyrażenie zgody na wykorzystanie wizerunku oraz na przetwarzanie danych osobowych (wzór w załączniku).

Zgoda na wykorzystanie wizerunku