Komunikaty

Zajęcia otwarte – #SuperKoderzy

Znalezione obrazy dla zapytania superkoderzy majsterkowiczeBezpłatne zajęcia z robotyki i programowania w ramach programu #SuperKoderzy weszły właśnie w fazę końcową. Na czas ferii uczniom zostały wypożyczone szkolne skrzynki Lofi Robotów z przydzielonymi zadaniami dla każdej z grup. Dzisiaj wszystkie roboty wróciły do szkoły, zmontowane i sparowane z uczniowskimi smartfonami. “Przyjaźń” uczniowsko-arduinową przypieczętujemy wyścigami samodzielnie jeżdżących robotów sterowanych za pomocą programu Lofi Blocks w dniu 15 lutego 2018 r. (czwartek) w godz. 14.35-15.20 (sala nr 20 i przylegający korytarz), na które serdecznie zapraszamy wszystkich ciekawskich!

Do zobaczenia

Monika Trzeszczkowska wraz z uczniami kl. VA

 

Plan lekcji na II semestr

wykrzyknik-ruchomy-obrazek-0003

 

Zapraszamy od odwiedzin zakładki “plan lekcji”. Właśnie pojawiła się jego wersja beta na II semestr. Zastrzegamy, że wciąż nad nim pracujemy, bo w ferie nie próżnujemy, a udoskonalamy to co się da Uśmiech.

 

gif pochodzi ze strony www.gify.net

 

SPOTKANIA Z RODZICAMI–PODSUMOWANIE I SEM

spotkanie-ruchomy-obrazek-0116Tuż po feriach zimowych zapraszamy wszystkich Rodziców naszych uczniów na spotkania z wychowawcami podsumowujące wyniki i efekty nauczania w I semestrze roku szkolnego 2017/2018. Spotkania rozpocznie prelekcja pana Roberta Ćwikowskiego “Wzmacnianie wychowawczej roli przez rodziców” oraz wystąpienia pani Dyrektor i przedstawiciela Rady Rodziców w dniu 8 lutego 2018 r. (czwartek) o godz. 17.00 na hali sportowej. Po spotkaniu ogólnym zapraszamy do rozmowy w bardziej kameralnym gronie-z wychowawcą Państwa dziecka. Informacja o miejscu spotkania znajduje się bezpośrednio u wychowawców klas.

 

gif pochodzi ze strony www.gify.net

 

ZAPROSZENIE NA LEKCJĘ OTWARTĄ

Serdecznie zapraszam Rodziców, Nauczycieli i wszystkich zainteresowanych, na lekcję otwartą w klasie 3b w Sportowej Szkole Podstawowej.

Zajęcia pt. „Światło i cień. Widzimy dzięki światłu” odbędą się w poniedziałek, 15 stycznia 2018 r. w godz. 8.50-9.40 w sali 20 A.

Dominika Dzięgielewska

 

Terminarz Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych

Tegoroczne konkursy przedmiotowe organizowane przez Kuratorium Oświaty w Białymstoku właśnie ruszyły:

terminarz konkursów w szkołach podstawowych

terminarz konkursów w oddziałach gimnazjalnych

 

Trzymamy mocno kciuki za naszych zdolnych uczniów i życzymy powodzenia!

administrator

 
Więcej artykułów…
logo.png
Facebook
Videogaleria
Kronika
  • 2018 (27)
  • 2017 (248)
  • 2016 (235)
  • 2015 (200)
  • 2014 (195)
  • 2013 (131)
  • 2012 (117)