Plebiscyt na książki do zakupienia !

clip_image002

Drodzy Czytelnicy: uczniowie, rodzice, nauczyciele i pracownicy Sportowej Szkoły Podstawowej w Supraślu!

W związku z przyznaną dotacją celową na zakup nowości wydawniczych służących rozwojowi czytelniczych zainteresowań dzieci i młodzieży oraz promocji czytelnictwa zwracam się do Was o pomoc w sporządzeniu listy tytułów książek, które zostaną zakupione do naszej szkolnej biblioteki.

Z Waszej cennej pomocy korzystałam już wcześniej, przy sporządzaniu listy zakupów w ramach realizacji programu „Książki naszych marzeń”. Zakupione pozycje okazały się przysłowiowym „strzałem w dziesiątkę” i zdecydowanie wpłynęły na wzrost poziomu aktywnego czytelnictwa uczniów naszej szkoły.

Proszę o wskazanie autorów i/lub tytułów książek – nowości wydawniczych dla dzieci i młodzieży, których nie ma w naszej bibliotece, a które, Waszym zdaniem powinny się w niej znaleźć. Przypominam, że wymienione przez Was tytuły mogą mieć formę elektroniczną ( audiobooki) lub być napisane w języku obcym nowożytnym nauczanym w naszej szkole. Karty do głosowania można wypełniać w bibliotece szkolnej. Będą one również wypełniane przez uczniów i zbierane w klasach podczas godzin z wychowawcą.

Ewa Mieleniewska

 
logo.png
Kronika
  • 2020 (21)
  • 2019 (173)
  • 2018 (215)
  • 2017 (247)
  • 2016 (232)
  • 2015 (191)